Автор Тема: FLAGMAN Кубок України з ловлі риби спінінгом з човна 2017  (Прочитано 812 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн adminАвтор темы

 • Administrator
 • *****
 • СПАСИБО:
 • - Вы поблагодарили: 168
 • - Вас поблагодарили: 408
 • Сообщений: 487
  • Просмотр профиля
  • Мои альбомы
  • Награды

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення FLAGMAN Кубка України
з ловлі хижої риби спінінгом з човна 2017р.
1. ЦІЛІ ТА ЗАДАЧІ ЗМАГАНЬ
1.1.Популяризація риболовного спорту.
1.2.Підвищення спортивної майстерності, вдосконалення техніки володіння сучасними снастями.
1.3.Визначення особистих результатів для формування рейтингу спортсменів — учасників загальноукраїнських змагань з ловлі спінінгом з човна в сезоні 2017 року.
1.4.Визначення переможців змагань.
2. ОРГАНІЗАЦІЯ І ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Загальне керівництво по організації та проведенню змагань здійснює Міністерство у справах молоді та спорту, Федерація Риболовного Спорту України і Херсонська  федерація риболовного спорту. Безпосереднє проведення змагань здійснює ФРСУ і суддівська колегія, згідно діючим правилам проведення всеукраїнських змагань з ловлі хижої риби спінінгом і даного «Положення».
Головний суддя змагань – Мінченко Віталій
Секретар змагань – Кондратьєв Андрій.
3. МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
FLAGMAN Кубок України з ловлі хижої риби спінінгом з човна проводиться
12.10.2017-14.10.2017 року.
Місце проведення: Херсонська обл., База «Дельта Дніпра», р.Дніпро
4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
4.1. FLAGMAN Кубок України проводиться в особисто-командному заліку.
4.2. До участі в змаганнях допускаються команди обласних федерацій риболовного спорту, а також міста Київ.
4.3. Склад команди – 4 чоловіка, які змагаються по два учасника в човні (дві двійки).
4.4. В складі кожної команди можуть бути зареєстровані два запасних спортсмени (заявлені до першого жеребкування) і один представник команди (тренер). Допускається заміна двійки або одного учасника між турами.
4.5 Додаткова квота команд від обласних Федерацій згідно з рейтингом 2016р та згідно організаційних квот:
- Київська міська федерація – 1 команда
- Київська обласна федерація – 2 команди
- Дніпропетровська обласна федерація - 2 команди
- Херсонська обласна федерація - 3 команди
- Сумська обласна федерація - 1 команда
- Харківська обласна федерація - 1 команда
- Запорізька обласна федерація - 1 команда
- FLAGMAN - спонсорська квота
-ФРСУ - 1 команда - тренерська квота
4.6. Команда вважається допущенною до ЧУ, після того як подала до мандатної комісії персональну заявку, засвідчену лікарем та обласним спорткомітетом, страхові поліси, а також ознайомилась з правилами змагань, згодна з ними і зобов’язується їх виконувати.
4.7 В заявці повинна бути вказана наступна інформація:
- назва відряджуваної організації;
- назва команди;
- П.І.Б. спортсменів повністю (необхідно вказати капітана команди);
- рік народження спортсменів (до змагань не допускаються учасники молодші 18 років) - спортивний розряд;
- відмітка лікаря ЛФД про допуск до змагань;
- відмітка обласного спортивного комітету;
4.8 Попередня реєстрація подається на електронну адресу (зразок попередньої заявки додоється  [attachment=1]попередній заявочний лист 2017 КУ.docx[/attachment]): [email protected]
4.9 Учасники змагань зобов'язані:
- дотримуватися правил поведінки на водоймі та техніки безпеки;
- виконувати вимоги правил змагань і цього положення, морально-етичних норм поведінки;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНОГО СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ УЧАСТНИКІВ ЗМАГАНЬ:
- плавзасіб і човновий мотор;
- засоби заміру розмірів риби для порівняння с мінімально дозволеними для лову розмірами.
- засоби зберігання риби ( кукани, аератори або пластикові контейнери).
- рятувальний жилет
- «екшн камери» для відеофіксації ловлі риби.
5. СТАРТОВИЙ ВНЕСОК.
5.1. Реєстраційний внесок 3200 грн. з команди (800 грн. з учасника).
5.2. Кошти від реєстраційних внесків використовуються для організації змагань, закупівлю наградної атрибутики (400 грн. з учасника), для формування фонду збірної України для виступів на міжнародних змаганнях (400 грн. з учасника).
5.3 В залежності від кількості учасників ,сума внеску може змінюватись.
6. ЕЛЕКТРОНА ТЕХНІКА
Розділ екшн камери
6.1. Обов’язкове використання спортсменами “екшн камер”, які є власністю спортсменів. "Екшн камери" під час зйомки розташовані виключно на спортсмені. Спортсмени обирають фірму – виробника, модель камери та її властивості на свій розсуд. Головною вимогою від організаторів змагань є здатність “екшн камери” відзняти 8 годин відео, при будь яких погодних умовах, в будь якій якості, але яка дозволить суддівській колегії розгледіти сцени, на яких видно як була зловлена риба, а також моменти для вирішення спірних ситуацій. Відео, відзняте на камери повинно бути записано на карту пам’яті MicroSD, яка надається організаторам за вимогою головного судді.
6.2. Організатори змагань в особі головного судді обов’язково беруть карти пам’яті з “екшн камер” після кожного туру у наступних екіпажів: спортсмени, які зайняли перші три місця в турі в особовому заліку, спортсмени, які зайняли підсумкові перші три місця в особовому та командному заліку, спортсмени, яких визначила суддівська колегія шляхом жеребкування після кожного туру змагань (два екіпажи)
6.3. У випадку, якщо відео надане екіпажем не підтвердить факт зловленої та представленої для вимірювання риби, то за кожний такий факт, від загального результату віднімається квадрат найдовшої риби. Остаточне рішення приймає журі.
Учасникам змагань будуть роздані протоколи ловлі риби, в яких спортсменам потрібно вказати вид риби та час її піймання. Неналежне ведення протоколу або його відсутність несе за собою покарання у вигляді жовтої картки. Протоколи здаються спортсменами разом з рибою на офіційному вимірюванні. Якщо екіпаж фінішував без залікової риби, то «протокол ловлі» не подається.
6.4. Відеозйомка, зроблена учасниками змагань та яка надається ними суддівській  колегії в підтвердження улову є їх власністю і не може використовуватись суддівською колегією в будь-яких інших цілях, без письмової згоди учасників змагань на таке використання. У разі використання відеозйомки у будь-яких цілях без згоди учасників, особа яка здійснила таке використання несе відповідальність згідно чинного законодавства України.
6.5. Суддівській колегії та членам журі забороняється в будь-який спосіб розголошувати третім особам без письмової згоди учасників змагань будь-які дані, які стали їм відомі в ході спортивних змагань, та які були зафіксовані учасниками цих змагань (за допомогою відео та фотофіксації; за допомогою GPS навігаторів та інших приладів), які дають можливість встановити кількість улову, ідентифікувати знаряддя лову та встановити місце проведення лову. Суддівська колегія та члени журі до початку змагань заповнюють та підписують особисте зобов’язання про нерозголошення інформації вказаної в цьому пункті. У разі розголошення інформації третім особам без згоди учасників суддівська колегія та члени журі несуть відповідальність згідно чинного законодавства України.
6.6. Спортсмени зберігають відеоматеріал , до оголошення офіційних результатів І етапу або загальних офіційних результатів змагань.
Розділ GPS модулі
6.7. Всі учасники змагань отримують GPS модулі від організаторів змагань, та несуть повну матеріальну відповідальність за їх справність від початку отримання до повернення організаторам. Отримання та повернення GPS модулів оформлюється актом прийому-передачі. У випадку пошкодження GPS модуля, екіпаж оплачує його вартість організаторам, яка відображена у акті прийому-передачі матеріально-технічної цінності.
6.8. Після завершення кожного туру організатори змагань, в особі головного судді, обов’язково беруть карти пам’яті (у випадку використання таких моделей) з GPS модулів у наступних екіпажів: спортсмени, які зайняли перші три місця в турі в особовому заліку, спортсмени, які зайняли підсумкові перші три місця в особовому та командному заліку, спортсмени, яких визначила суддівська колегія шляхом жеребкування після кожного туру змагань (два екіпажи)
6.9. У випадку, якщо дані GPS модуля підтвердять, що екіпаж вів ловлю риби за межами зони, його результат в цьому турі буде анульовано. У випадку короткотермінового виходу за зону без ловлі риби, буде винесено жовту картку.
7. ЗАГАЛЬНІ ДАНІ.
7.1. Правила лову та спорядження учасників, порядок тренування, склад і робота суддівської колегії, порядок застосування штрафних санкцій до спортсменів — порушників, порядок підрахунку результатів змагань, правила поведінки учасників в умовах грози визначаються діючими правилами загальноукраїнських змагань з ловлі хижої риби спінінгом.
В порядку уточнення окремих положень правил, організатори змагань встановлюють наступні обмеження та доповнення, які діють під час проведення змагань:
- змагання проводяться в два етапи по вісім годин кожний;
- спортсмени змагаються в одній загальній зоні. Переможець і призери визначаються по найменшій сумі місць зайнятій «двійками» на протязі 2-х турів. Тобто, чим менша ця сума, тим вище місце. Особисте місце «двійки» в зоні визначається сумою довжин кожної риби в квадраті. Наприклад: щука 50 см та два окуні 25 см та 27 см дорівнюють 50*50+25*25+27*27=2500+625+729=3854 балів.
У залік йдуть такі види риб: окунь, щука, судак, жерех, головень, сом.
До заліку приймаються тільки такі мінімальні розміри риб:
- Окунь, кількість без обмеження (але довжина не менше 25 см.);
- Щука (довжина не менше 45 см.)
- Судак (довжина не менше 45 см.);
- Жерех (довжина не менше 30 см.);
- Сом (довжина не менше 75 см.);
- Головень (довжина не менше 24см.);
- до заліку приймається не більше 15 хвостів;
- вся риба вимірюється від початку голови і до закінчення хвостового плавця;
7.2. Порядок старту спортсменів визначається жеребкуванням номерів човнів, яке проходить на передодні змагань. Спортсмени стартують «двійками» однієї команди через кожні 30 сек. Відповідно жеребкуються одразу два стартових послідовних номери для кожної команди (1,2 – для першої команди; 3,4 – для другої; 5,6- для третьої і т.д.) Наступного дня команди стартують під тими же номерами, але спочатку команди з найбільшими порядковими номерами і т.д.
7.3. Швидкість переміщення плавзасобів необмежена, при підході до інших плавзасобів на відстань 100м, швидкість повинна бути зменшена до 10 км\год;
7.4. Якщо спортсмени використовують підсак під час виважування риби в човен і другий спортсмен допомагає першому, то він зобов’язаний або вимотати шнур з приманкою і покласти спінінг в човні, або тримати спінінг з не вимотаним шнуром в іншій руці до кінця виважування. В іншому випадку виважування зараховане не буде і , від загального результату віднімається квадрат найдовшої риби. Остаточне рішення приймає журі.
7.5. Риба вимірюється на березі водойми і відпускається у водойму. Спортсмени на вимірюванні не мають право залишати човен доки в ньому знаходиться риба, хоча б один спортсмен повинен бути у човні під час вимірювання риби. Також  забороняється знаходження спортсмена з іншого екіпажу в човні в якому є залікова риба, яка ще не надана для вимірювання суддівській колегії.  Надавати рибу для вимірювання мають право тільки спортсмени екіпажу, якому належить ця риба. Рибу дозволяється зберігати в аераторах, садках або на кукані.
За всі порушення цього пункту виноситься жовта картка.
7.6. Переможець і призери визначаються по найменшій сумі місць зайнятій «двійками» на протязі 2-х етапів. Тобто, чим менша ця сума, тим вище місце. Особисте місце «двійки» в зоні визначається сумою довжин кожної риби в квадраті. Наприклад: щука 50 см та два окуні 25 см та 27 см дорівнюють 50*50+25*25+27*27=2500+625+729=3854 балів.
При рівних уловах, зайнятим місцем спортсмена є середньоарифметичне місце, спортсменів з рівними уловами. Учасники з нульовим результатом займають місце, рівне кількості команд + 1;
-спортсмени, дискваліфіковані суддівською колегією за порушення, передбачені правилами спортивного риболовства, займають місце рівне кількості спортсменів, приймавших участь у змаганнях в даній зоні плюс один бал. Наприклад: кількість спортсменів в зоні 20 чол., з них один учасник дискваліфікований, таким чином цей учасник займає 20 + 1 = 21 місце;
- при здачі до вимірювання риби меншого від дозволеного до вилову розміру її довжина в квадраті віднімається від загальної кількості балів (допускається помилка не більше 0,5 см);
7.7. нагородження спортсменів є невід’ємною частиною змагань, тому екіпажі, які в повному складі відсутні на церемонії закриття будуть оштрафовані шляхом додавання 5 (п’яти) балів до рейтингу поточного сезону в особовому заліку або до рейтингу наступного сезону, якщо це фінішне змагання сезону.
7.8. організатори залишають за собою право корегувати результати змагань у випадку виявлення істотних порушень при дослідженні відеоматеріалів на протязі двох тижнів після оголошення результатів. Рішення про коригування приймається головним суддею змагань та затверджується журі змагань.
8. ЗОНА ЛОВУ
9. РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ.
12.10.2017
На протязі дня – прибуття учасників, реєстрація, розміщення.
09:00-16:00 – офіційне тренування, ловля риби дозволена (піймана риба негайно
відпускається в воду).
16-00 – 17-00 – реєстрація команд.
18:00 – урочисте відкриття змагань, жеребкування збір капітанів.
13.10.2017
06.30 – вихід човнів до місця старту
07:00 – роздільний старт I етапу
15:00 – фініш I етапу
15:30 – вимірювання улову
20:00 – оголошення попередніх підсумків першого етапу.
14.10.2017
06:30 – вихід човнів до місця старту
07:00 – роздільний старт II етапу
15:00 – фініш II етапу
15:30 – вимірювання улову
20.00 – підбиття підсумків, нагородження, закриття змагань.
Примітки:
Реєстрація, офіційне відкриття, вимірювання улову та закриття змагань пройде на базі «Дельта Дніпра»
Відповідальний за розвиток човна в Україні :
Коноваленко Олег 0503156350 [email protected]
З приводу організаційних питань та розміщення
 на базі «Дельта Дніпра»: 0993423900 Анна
Головний суддя змагань: Мінченко Віталій  0677793874

Оффлайн adminАвтор темы

 • Administrator
 • *****
 • СПАСИБО:
 • - Вы поблагодарили: 168
 • - Вас поблагодарили: 408
 • Сообщений: 487
  • Просмотр профиля
  • Мои альбомы
  • Награды

1. Команда м. Київ
Макій Андрій Сергійович   
Макій Сергій Михайлович   
Литвиненко Вадим Олександрович   
Смойловський Андрій Дмитрович   

2. Команда КОФРС- 1 м. Київ
Плечун Володимир Володимирович   
Мацуєв Андрій Миколайович   
Орлов Юрій Юрійович   
Швабій Костянтин Іванович   

3. Команда «Рибацкий рай» – м. Одеса
Чебан Кирило Iванович 
Сімонов Кирило Олегович    
Лисенко Володимир Вікторович 
Курков Віктор Михайлович    

4. Команда «Steel Fish» - Донецька обл.
Кутана Микола Миколайович   
Рибачук Вадим В’ячеславович   

5. Команда «FINVAL-FAHRENHEIT» Херсонської обл.
Коноваленко Олег Федорович
Зелінський Юрій Олексійович
Галаш Дмитро Михайлович
Даценко В`ячеслав Васильович

6. Команда «Дельта Дніпра - Успех» Херсонської обл.
Афанащенко Ігор Васильович
Досенко Микола Володимирович
Саяпін Андрій Олександроаич
Кафаров Рафик Джаббарович

7. Команда «Варяги-Исток» Херсонської обл.
Шилін Дмитро Вікторович
Ніколаєнко Дмитро Юрійович
Івашко Руслан Васильович
Товстокорий Олексій Олегович

8. Команда «ХОФРС-4» Херсонської обл.
Булгак   Валерій Миколайович
Грибач   Анатолій Миколайович
Бокулін Євген Вікторович
Мієнко Роман Володимирович

9.  Команда  Shimano-Rapala ЗОФРС
Гирич Павел Павлович     
Макогон Евгений Викторович       
Демидко Олег Юрьевич        
Красовский Андрей Евгеньевич     

10.  Команда Рыбалка.net – ПОФРС
Міщенко Роман Юрійович
Пругло Андрій Анатолійович   
Бичко Дмитро Олегович   
Лебедєв Андрій Юрійович


Оффлайн Romaha

 • Щука
 • ****
 • СПАСИБО:
 • - Вы поблагодарили: 900
 • - Вас поблагодарили: 531
 • Сообщений: 690
 • Пол: Мужской
  • Просмотр профиля
  • Награды
Всем привет. Поделюсь впечатлениями о недавно прошедшем Кубке Украины по ловли спиннингом с лодки, который проходил 13-14 октября 2017г в Херсонской области.

День первый - разведка

Выехали мы с напарником по экипажу Андреем Пругло ночью 12 октября. Всю дорогу, как из ведра, лил противный дождь, но нам не привыкать, всего-то каких-то несчастных 650км пути :-). Часам к 8 утра прибыли на  предполагаемое место базирования БО «Чайка», т.к. основная база «Дельта Днепра», где и проходили все основные события, была зарезервирована под завязку еще за месяц до начала проведения соревнований. Быстро собрались, скинули лодку и выехали на тренировку. Пока прогревали двигатель и выходили на малом ходу из залива базы, Андрюха на втором забросе поймал небольшого щуренка. Ну все, сейчас попрет, думали мы. Сразу же, предварительно связавшись со вторым экипажем нашей команды Дмитрием Бычко и Андреем Лебедевым, которые проводили на тренировках в данной акватории уже  пятый день, направились к ним. Ребята нам дали достаточно много полезной информации относительно зоны соревнований, работающих техниках лова и приманках. Зона лова была просто огромной, так, только чтобы добраться от нашей базы (которая была на границе зоны) до места старта требовалось не менее 30-40 минут хода по воде на максимальной скорости.
 


Стали рядом с напарниками на якорь и буквально с первых забросов, на джиг, подняли еще одну щучку. Было в этот день еще пару поклевок, но особо рыбы мы больше не видели. Главной нашей задачей было хоть краткое ознакомление с этой обширной акваторией, так как целенаправленно на полноценную тренировку до соревнований нам попасть так и не удалось.
Вечер 12-го, регистрация команд, жеребьевка, сборы капитанов и вот мы уже возвращаемся на базу дислоцирования.В полной темноте с туманом, в незнакомой акватории да на полном ходу… - ощущения еще те... Шли, в полном смысле слова, по приборам. Огромное спасибо нашим спонсорам интернет-магазину  Рыбалка.net за поддержку и предоставленное оборудование без него нам было бы очень тяжко. Быстрый ужин и спать, мы на ногах уже более суток, а завтра старт первого тура.

Первый тур.

3,30 утра – подъем! Быстрый кофе и вот мы уже рассекаем ночной Днепр по вчерашнему треку, к месту сегодняшних баталий. На берегу полным ходом идет подготовка участников соревнований. Получаем gps трекер, проверка судьей лодки, выход в зону старта.
Старт. Буквально на первых минутах несколько экипажей получают желтые карточки за превышение скоростного режима. Мы стартуем 25ми. Куда идти? Плана нет, акватории по большому счету не знаем, принимаем решение идти в те места, где успели побывать вчера. Проходит час – мы без рыбы, заработав только пару невнятных контактов с ней. Звонят напарники по команде: «Ребята что у вас?» - а мы пустые. «Плывите к нам у нас уже два зачета…». Летим. Становимся рядом, но выход уже кончился… Начинаем носиться, менять постановки, приманки и вот он – первый зачет! Опять поиски, опять рыбы нет. У напарников уже 4 зачета в копилке. За полтора часа до окончания тура решаем таки плотно упереться только в твич в траве и возле небольшого островка в течении 10 минут ловим еще две зачетных щуки и одного окуня. Летим на финиш. Итого по результатам первого тура у нашего второго экипажа 6 зачетных хвостов у нас только 4 и один из них окунь – беда! Но не все так оказалось плохо. На измерении понимаем, что и у других участников раздач по рыбе сегодня особо не было, хотя некоторые экипажи все-таки отловились очень не плохо. В итоге у нас 9 командное место после первого тура. Да, подсадили мы с Андрюхой напарников… Ну да ладно, вывод по первому туру сделали.

Тур второй

Старт.Выходим на основное русло и вдоль берега получаем обидный сход и безрезультативную поклевку. Проходит первый час – мы без рыбы. Звонок от напарников, у них уже два зачета и рядом с ними полавливают рыбу. Проходит еще час у напарников 4 зачета на вчерашних позициях – мы все еще ищем. Нужно что-то кардинально менять. Идти к напарникам или же придерживаться плана, разработанного после первого тура. Идем ва-банк. Уходим в один из рукавов Днепра, куда не пошел практически не один экипаж из участников. Пробуем облавливать стенку камыша с глубинами 3-4м – тишина. По пути находим небольшой пляжик, выход с которого достаточно плотно зарос травой, но сверху есть 15-20см воды – пробуем облавливать воблерами на продир травы. Тук – поклевка, где-то на границе травы и чистого пространства – ура, первый зачет на кукане. Т.е. щука стоит в траве и смотрит на чистое. Повторяем – еще один хвост тем же методом. Ищем вдоль берега подобные места. Еще один якорь с такой же позиции – еще один хвост в зачете. И тут приходит понимание, где и как нужно искать в данный момент щуку, тема найдена! И понеслось. Поклевка, сход, незачетная рыба, опять поклевка, опять незачет… Таким образом мы прошли километров 10. У напарников все те-же 4 зачета, клева нет. Мы бомбим очень плотно, поклевок много, но рыба мелкая. Дойдя практически до края зоны, принимаем решение возвращаться тем же путем и долавливать не взятую рыбу на проверенных точках. Долавливаем еще более 10 хвостов, много незачета. Идем на финиш, настроение приподнятое, рыбы то не мало. По итогу у нас 8 зачетных хвостов, у напарников все тех же 4, если остальные привозят так же, как и в первый тур, то у нас неплохие шансы. Мы на базе.В процессе измерения настроение сильно падает, остальные коллективы зачетной рыбы сегодня набомбили не кисло. Подсчеты результатов, очень длительное ожидание протоколов.

Итоги.

Мы 13 в личке по результатам второго тура и всего лишь 17 по результатам двух туров из 38 экипажей. Командное место у нас 12. Думаю не плохой результат для нашего первого участия в соревнованиях такого уровня.Поздравляем победителей данного кубка.

Личный зачет:
1 место - «Tuna-VoblerOk» г.Киев (Казимко М., Мартьянов А.)
2 место - «Shimano-Rapala» Запорожская область (Гирич П., Макогон Е.)
3 место - «Flagman Lviv» Львовская область (Вильгуцкий А., Рывак О.)
Командный зачет:
1 место - «Tuna-VoblerOk» г.Киев
2 место - «Рыбацкий рай» Одесская область
3 место - «Shimano-Rapala» Запорожская областьВыводы.

   Участвовать в такого уровня соревнованиях можно и нужно. Бороться получается, даже не смотря на очень серьезное отставание нашей команды в техническом оснащении (лодка, мотор). Ну и, конечно же, немаловажным преимуществом являлось знание акватории, поэтому тренироваться, тренироваться и еще раз тренироваться…
        От всей души хотим поблагодарить за помощь в участии нашу Полтавскую областную Федерацию рыболовного спорта, которая доверила нам право представлять ее интересы в проведенных соревнованиях и наших спонсоров интернет-магазин Рыбалка.net – без вашей помощи наша поездка могла бы не состояться! Ну и конечно же наших напарников по команде. Ребята, у нас все еще впереди!
Также хотим поблагодарить всех участников за бескомпромиссную борьбу, судей и организаторов данного мероприятия.
До новых встреч на воде!
С Уважением Мищенко Роман, команда Рыбалка.net  ПОФРС г.Полтава.


Благодарности:


Оффлайн Jackall

 • Налим
 • *****
 • СПАСИБО:
 • - Вы поблагодарили: 892
 • - Вас поблагодарили: 1580
 • Сообщений: 1447
 • Пол: Мужской
  • Просмотр профиля
  • Мои альбомы
  • Награды
С почином! beer:

Благодарности: